Participation – Takeover.org.ua

Take part at the Takeover Day

Children pick up the baton

Are you 16 to 18 years old?

Tell the teacher what kind of work you want to do. Then ask him to arrange a meeting with the mentor you want to have.

Mentors pass the baton

If you are a well-known professional in your field, most likely, you will be contacted by the organizer (teacher) for an online meeting with children who are interested in your profession.

Coordinators organize

Шановні викладачі, у 2020 році ви можете взяти участь двома способами у дев’ятому виданні заходу "Естафета":

Як "промоутер", ми запрошуємо вас знайти серед дітей віком від 12 до 18 років тих із них, хто справді зацікавиться наставниками, запропонованими Terre des hommes.

Наставники Terre des hommes зустрінуться з дітьми в режимі онлайн з 19 по 26 листопада на півторигодинних заняттях. Незабаром ми оголосимо список наших наставників та календар зустрічей на сайті та у Facebook.

Ви оголосите про ці зустрічі дітям і запишете, хто зацікавлений у певному наставнику, тоді ви зарахуєте лише одну дитину - максимум 2 на наставника (звичайно, не обов’язково для всіх наставників).

Список буде закрито, коли буде досягнуто максимально рекомендовану кількість дітей на зустріч (15 дітей / зустріч). Мета - надати дітям можливість навіть брати участь у цих Інтернет-зустрічах.

B. Як викладач-організатор, якщо ви хочете організувати власні ОНЛАЙН-зустрічі протягом тижня з 19 по 26 листопада, ви зареєструєтесь в окремій формі, і ми надішлемо вам деякі вказівки та рекомендації та допоможемо вам наскільки це можливо.

Ми рекомендуємо кожному викладачеві організувати максимум 2 зустрічі протягом цього періоду, щоб мати змогу правильно ними керувати.

Після 1 грудня вчителі-організатори отримають в електронному форматі сертифікат від Terre des hommes Foundation.

Важливі роз'яснення!

У 2020 році Фонд Terre des hommes, ініціатор заходу з Дня естафети, закликає вчителів організовувати ТІЛЬКИ онлайнові зустрічі між наставниками та дітьми.

Щоб вважатися подіями в нашій кампанії, вони повинні бути організовані викладачами, які приєднуються до кампанії та виконують наші рекомендації.

Будь ласка, слідкуйте за сторінкою Facebook "День естафети - тепер я вирішую" за новинами

 
Authorisation
*
*
Registration
*
*
*
A password has not been entered
*
Password generation