Що відбувається в «День майбутнього фахівця»?


Діти та молодь
беруть естафету

«День майбутнього фахівця» адресований усім дітям і молодим людям віком від 16 до 25 років, які знають, ким вони хочуть стати, коли «виростуть», і хочуть створювати своє майбутнє вже зараз.

Щоб взяти участь, діти/молоді люди можуть зареєструватися на цій платформі, вказавши своє ім'я та прізвище, назву міста чи селища, та доєднатися до групи, створеної на місцевому рівні учителем/соціальним працівником/лідером НУО тощо.


Дорослі
поступаються місцем

Професіонали з різних організацій на один день поступаються своїм робочим місцем молодим людям і показують, як практикувати свою професію, залучаючи їх у свою діяльність і консультуючи їх.

Захід відбувається в обумовлений проміжок часу та за взаємною домовленістю з дитиною (через координатора).
Координатори
забезпечують успіх

Місцеві координатори — це люди, які створюють групу дітей і молоді, допомагають їм визначити свою роботу, заповнюють реєстраційну форму участі, знаходять потрібних наставників.

Завдяки їх зусиллям «День майбутнього фахівця» стане дійсно незабутньою подією для молодих людей.Вчителі, батьки або
друзі супроводжують

У «День майбутнього фахівця» у кожної дитини повинен бути супроводжуючий, дорослий, що його представляє (батько, опікун, учитель, дорослий брат/сестра, соціальний працівник). Під час занять супроводжуючий забезпечує безпеку і благополуччя дитини.


Бажаєте взяти участь? Реєструйтесь на платформі та заповнюйте форму нижче!

 

+38 050 460 40 01

+38 066 460 13 43


  Ким ти хочеш бути, коли виростеш?

  "День майбутнього фахівця" — це день, коли ми даємо дітям та молоді шанс показати нам, ким вони хочуть бути. Ми дозволяємо їм обирати і передаємо їм естафету в тих професіях, в яких би їм цікаво було спробувати себе.

  "День майбутнього фахівця" — це подія, за допомогою якої ми, Фонд Terre des hommes, хочемо звернути увагу на права дітей — особливо на право висловлювати свою думку та вибирати своє власне майбутнє. Кожен, хто бере участь, робить це добровільно, заради дітей.

  День майбутнього фахівця: ініціатива Terre des hommes для підтримки дітей України

  У 2014 році життя на сході України продовжилось в умовах нової реальності пов'язаної зі збройним конфліктом, яка вплинула на здоров’я та психічний стан як дорослих, так і дітей. Найбільший вплив в цих умовах відчуло на собі молоде покоління, яке проживає у Донецькій та Луганській областях, адже воно стикнулось з обмеженням професійних можливостей, і погіршенням якості життя. Для того, щоб допомогти молодому поколінню подолати ці труднощі Terre des hommes (тер дез ом) в Україні спрямувала свою діяльність на розв'язання проблем молоді, формування спільноти молодіжних лідерів, які залучені в розвиток і формування кращого навколишнього світу. Ми даємо можливість молоді бути почутою, а також вносити зміни в розвиток громади через ініціативу День майбутнього фахівця.

  Як проходить День майбутнього фахівця?

  Проведенню Дня майбутнього фахівця передує підготовчий етап, на якому діти визначаються з професією, у тонкощі якої вони бажають поринути. Безпосередньо під час заходу молодь зустрічається з професіоналами та активно залучається до робочого процесу. Фахівці в цей час стають наставниками, які консультують дітей, передають їм певні обов’язки, допомагають у розв'язанні робочих питань, а нерідко – дають можливість зробити це самостійно. Таким чином вони привертають увагу молоді до актуальних проблем сучасності та дають їй можливість брати участь у прийнятті важливих рішень у громаді.

  Підтримка ініціатив молоді та програми для молоді України

  Один із таких заходів відбувся у квітні цього року: День майбутнього фахівця проходив у Луганському обласному молодіжному центрі. Діти мали змогу дізнатися про те, як центр співпрацює з органами місцевого самоврядування та міжнародними організаціями. Фахівці центру розповіли про інтерактивні методи роботи з молоддю, запропонували план подальшої взаємодії, вислухали та взяли до уваги пропозиції молодих лідерів. Логічним завершенням заходу став обмін контактами.

  Дні майбутнього фахівця, ініційовані Terre des hommes в Україні, проводяться регулярно і з кожним разом твердо доводять свою необхідність, важливість та ефективність в участі молодих людей.

  Terre des hommes в Україні: що, де, навіщо

  Terre des hommes є провідною швейцарською організацією з надання допомоги дітям, створена у 1960 році. Її ціль - сприяння побудові кращого майбутнього для дітей та їх сімей, що опинилися у складній життєвій ситуації. А пріоритетний напрямок діяльності - просування та реалізація Конвенції ООН про права дитини. Через програми здоров’я, захисту та екстреної допомоги, організація здійснює свою діяльність у 45 країнах світу та надає підтримку більш ніж 3 мільйонам дітей кожного року. Назва організації - Terre des hommes або у транслітерації Тер дез ом - перекладається як “Земля людей” та запозичена з філософських мемуарів Антуана Сент-Екзюпері «Terre des hommes».

  Хронологія діяльності організації у Донецькій та Луганській областях:

  • 2015-2016 – початок місії з надання гуманітарної допомоги в Україні, направлена на матеріальну та психологічну підтримку родин.
  • 2017 – перехід до етапу розвитку, метою якого є планування заходів з підтримки молоді України та реалізація програм громадського фінансування;
  • 2018 – створення просторів дружніх до дитини, підтримка психосоціальної діяльності у школах, старт програми FabLab задля заохочення інновацій і творчості з використанням цифрових технологій.
  • 2019 - надання психосоціальної підтримки дітям, що постраждали в результаті конфлікту на сході України, впровадження методології арт-терапії аби молодь мала змогу розв'язувати соціальні питання у суспільстві.
  • 2020 - створення цифрових лабораторій для дітей та молоді, найбільша з яких знаходиться у Маріуполі, задля заохочення їх до креативності та втілення власних ідей, залучення до участі молодих людей у прийнятті рішень у громаді, надання їм можливості вибрати професію та спробувати себе у ній, заохочення молоді до створення власних соціальних проєктів.

  Лише у 2020 році близько 4 000 дітей та 624 батьків на сході України отримали допомогу від Tdh через програми психосоціальної підтримки та добробуту на сході України, а також навчено 200 спеціалістів задля підтримки ініціатив молоді.

  Бажаєте взяти участь? Реєструйтесь на платформі та заповнюйте форму нижче!

   

  +38 050 460 40 01

  +38 066 460 13 43


    
   Авторизація
   *
   *
   Реєстрація
   *
   *
   *
   Пароль не введено
   *